יזמות, בניה ושיפוצים

"קרן הנדסה – ניהול, תיאום ופיקוח" הינה אחת מחברות הדגל בישראל בכל הקשור ליזמות, בנייה ושיפוצים. עם למעלה מ25 שנים של ניסיון בתחום – בפיקוח, בליווי, ביזמות, בבנייה ובשיפוצים. אנו מלווים פרוייקטים רבים, בסדרי גודל שונים ומשתנים, בהצלחה רבה כבר למעלה משני עשורים ובאמתחתנו מכתבי המלצה רבים מלקוחות שעבדו אתנו בעבר ואף מלקוחות חוזרים, שחוו שיתוף פעולה וממשקי עבודה כל כך נעימים ואיכותיים שבעטיים הם בוחרים לחזור ולעבוד עמנו שוב ושוב.

מעבר למקצועיות, לאיכות ולזמינות שאנו מתחייבים אליהן, אנו דואגים לפעול בשקיפות מלאה מול לקוחותינו ביושרה, בעמידה בלוחות זמנים צפופים, בהקשבה לצרכים ולתחושות בעלי הנכס, ותוך שימת דגש על יחס אישי, על אכפתיות ועל פתיחות. מבחינתנו הלקוח תמיד נמצא במרכז ולכן אין דרישה, בקשה או תלונה שתועבר לידינו ולא תטופל בהקדם ולשביעות רצונכם המלאה.

כחלק מהשרות ומההתמחות שלנו ביזמות, בבנייה ובשיפוצים, אנו בעלי ניסיון רב של שנים בליווי פרוייקטים חדשים, בתכנון שיפוצים בהיקפים משתנים ואף בתוספות בנייה פרטיות וציבוריות. אם קיים ברשותכם שטח לא מנוצל, מגרש, או קרקע – אנו נוכל ליזום ולתכנן, ביחד אתכם ובשיתוף פעולה מלא, כל פרויקט חדש או רעיון לבנייה שעלה בראשכם. בנוסף, אנו מומחים בהפיכת הישן לחדש, או במילים אחרות – שיפוצים ומתיחות פנים מכל הסוגים, הכוללים בין היתר תוספות בנייה מורכבות וחיזוקי מבנים כנגד רעידות אדמה מסוג תמ"א 38.

תנו לנו לדאוג עבורכם, כדי שאתם תוכלו להיות רגועים.

שירות נוסף שאנו מספקים וממליצים עליו הוא שיפוץ הדירה שלכם תוך כדי ביצוע עבודות התמ"א המתוכננות בבניין. אחרי הכול, בתקופת השיפוץ הבניין כולו נראה ומתנהל כאתר בנייה לכל דבר ולכן אנו, שפועלים מתוך רגישות והבנה של הצרכים שלכם, ממליצים לשלב את השיפוץ הפרטי שלכם כבר במועד השיפוץ הכללי של הבניין ולחסוך בכאבי ראש ובהוצאות מיותרות.

מתוך ההיכרות רבת השנים שלנו עם היזמים והקבלנים המבצעים את העבודות בשטח, נפתחות בפנינו באופן תדיר, וגם בפניכם, אפשרויות רבות לשיפוץ המותאמות בצורה מושלמת לתקציב שלכם ותוך שמירה על רמה גבוה של ביצוע, על איכות בלתי מתפשרת של חומרים ועל שירות איכותי וקשוב לכל אורכו של התהליך.

עם שנים של ניסיון באמתחתנו, אנו המומחים בלקיחת רעיון בוסרי וראשוני, קידומו וליוויו, כבר מהשלבים המקדימים ועד להשלמת תהליכי הבנייה ומסירת הנכס לידי הלקוח. בין אם מדובר בתכנון אדריכלי, במפרטים טכניים או אפילו בכתבי כמויות.

בנוסף לאמור לעיל, אנו מאפשרים ללקוחותינו גם שירות מצומצם יותר המשלב אפשרות להקמה משלב השלד ועד לשלב הגמר, או לחילופין, משלב המעטפת ועד לשלב הגמר הפנימי והמסירה. .

בדיקת היתכנות הפרויקט - דו"ח 0

כחלק מהשירותים שאנו מציעים למגוון לקוחותינו הנרחב, אנו מציעים גם דוחות לבחינת הכדאיות בפרוייקטים מסוג תמ"א 38 - אלה הם דוחות שנועדו לבחון ולאמוד בצורה מדויקת וקפדנית את כדאיותו של הפרויקט העומד על הפרק.

את הדוחות יפק עבורכם כלכלן בכיר, עם ניסיון רב בתקצוב פרוייקטים מסוג זה, כאשר עיקר עבודתו בהבטחת יציאתו לדרך של הפרויקט, כמו גם בהשלמתו ובהגעתו עד לקו הסיום. הדוח לבחינת הכדאיות הכלכלית, או במונחים מקצועיים – "דוח 0" מושתת ומתבסס על ניתוח זכויות הבנייה בנכס ועל הבנת אפשרויות הבנייה העומדות מול היזם בפועל, בהתאם להנחיות הרשות המקומית. הדוחות הנ"ל אמורים להציף מבעוד מועד כשלים ותכנון לקוי, מבחינה פיננסית, ולספק פתרונות פרקטיים ודרכי פתרון אפשריות.

בכל פרויקט יש לקחת בחשבון מספר גורמים משתנים, וביניהם:

• משך הפרויקט הצפוי

• סיכום הוצאות וחומרים – כולל עלות הקרקע והאישורים

• סיכום הוצאות עבודה – כולל שכר הפועלים, המפקחים, עורכי הדין והיועצים

• סיכום הכנסות צפויות, במידה וקיימות – למשל בפרוייקטים מסוג תמ"א 38

• תמהיל הדירות - בעיקר בפרוייקטים מסוג תמ"א 38

• ערך החלפת הקיים בחדש - כדאיות
לסיכום, כל אחד אמנם יכול להכריז על עצמו כעל יזם ולהוציא לפועל תכניות והסכמים, אבל רק יזם בעל ניסיון ותוצאות מוכחות בשטח, מהסוג שלנו יש, יכול באמת לספק לכם את הביטחון ואת השקט הנדרשים במסע מסוג זה. יזמות, בנייה ושיפוצים הם אמנם לא התהליכים המועדפים על רוב בני האדם, אך יחד עם זאת, שכירתה של החברה הנכונה לליווי בפרוייקטים שכאלה יכול להבטיח לכם את הביצוע ברמה ובאיכות שבחרתם, ותוך מינימום התמודדויות עם מחדלי בנייה, תקלות וטעויות. אנו, ב"קרן הנדסה – ניהול, תיאום ופיקוח" נמצאים בשטח באופן שוטף, מטעמכם ובעבורכם, במטרה להבטיח את הצלחתו של הפרויקט וכדי לספק לכם את השקט הנפשי המתבקש תוך כדי ביצועו.