השירותים ההנדסיים הניתנים בפיקוח עליון מטעם הדיירים

במידה והבניין שלכם עומד בדרישות לתיקון החדש לתכנית המתאר הארצית, תמ"א 38, בטח כבר פנו אליכם מספר יזמים בהצעות קסומות ומרשימות בהן הראו והסבירו לכם כיצד שיפוץ הבניין וחיזוקו כנגד רעידות אדמה יכול לספק לכם ראש שקט ,כי אם גם להעלות לכם את ערך הדירה ,עם מפרט טכני נכון ומוקפד וכמובן גם לשדרג לכם את רמת החיים.

בדיוק בשלב הזה אנו נכנסים לתמונה, במטרה לשמור עליכם, על הנכס שלכם והתמורות ששוות לכם הרבה כסף ובעיקר על כך שתקבלו מפרט טכני מוקפד ועשיר שחברתנו תכין לכם . מיותר לציין שרבים שפונים לביצוע פרויקט חיזוק או פינוי ביונוי , במסגרת תמ"א 38, אינם בקיאים בכל הנוגע לזכויותיהם ולחובותיהם של הקבלן / יזם ואו של החברה המבצעת ולכן אלה המוזכרים לעיל, עלולים לספק במקרה הטוב מוצר סופי אשר אינו לשביעות רצונכם המלאה, ובמקרה הרע – מוצר מסוכן ולא בטיחותי שלא יענה על הצרכים שלכם.

פיקוח הנדסי עליון, מטעם הדיירים, נועד בעצם לוודא שכל מה שהוסכם עליו בשלב הניירת מגיע לידי ביצוע בפועל, בצורתו הטובה ביותר. שכירתו של מהנדס, כזה שיודע היטב כיצד לקרוא תכניות עבודה, כתבי כמויות והסכמים יכול כבר מהשלב הראשוני לחסוך לכם זמן, כסף וכאבי ראש.

המהנדסים שאנו מספקים, לפיקוח עליון מטעם הדיירים בפרוייקטים מסוג תמ"א 38, מספקים שקט נפשי משמעותי לבעלי הדירות, היות ואיש מקצוע זמין העומד לצדם של הדיירים ומפקח באופן שוטף על כל המתנהל באתר יכול לגלות מבעוד מועד תקלות ואי התאמות ולפעול לתקנן מול הקבלן. איתור של מחדלי בנייה בשלבים מוקדמים יכול למנוע מאבקים משפטיים ארוכי שנים בסופו של תהליך ולהקפיד על כך שהתקדמותו של הפרויקט נעשית בהתאם למוסכם ובעמידה בכל התנאים.

רבים נוטים לחשוב שפיקוח הנדסי נכנס לתמונה רק בשלב הבנייה עצמה, אך כאן נעוצה הטעות העיקרית. מפקח שנכנס לתמונה עוד בשלב המשא והמתן, טרם חתימה על החוזים, יכול לספק ראייה רחבה יותר של המציאות ושל המצב הקיים. המפקח, בעל ניסיון רב השנים, יכול במבט אחד לגלות היכן תומחרו שירותים או מוצרים בצורה לא הגיונית ואפילו להמליץ, מניסיונו בפועל, על אלטרנטיבות ועל תחליפים ראויים יותר, והכל בשקיפות מלאה לבעלי הנכס ולקבלן כאחד.

הפיקוח ההנדסי שאנו מציעים לא מסתיים גם לאחר שכלי העבודה הגדולים עוזבים את אתר הבנייה ואנו מלווים את הדיירים בחתימתם על פרוטוקול המסירה, מוודאים שהפרויקט הושלם לשביעות רצונם ובהתאם להתחייבויות הקבלן או החברה המבצעת בכפוף למפרט הטכני המוקפד שהכנו עבורכם.

זה הוא האינטרס שלכם, כבעלי הנכס, לשכור את הגוף המקצועי שנועד לשמור על זכויותיכם, בדיוק כפי שאתם דואגים לשכור את הגוף המבצע, שתפקידו לשמש כקבלן המבצע. בדיוק כפי שלא תיגשו לבית משפט ללא עורך דין, כך אנו ממליצים לא לחתום על חוזה גדול ומסורבל מול יזם לפני ששכרתם מפקח עם ניסיון כמו שלנו, מטעמכם שיעבור על כל הפרטים הקטנים בשבילכם.